Wykonujemy badanie COVID-19 Antygen przed wyjazdem za granicę
COVID 19 Antygen -rekomendowany przez Ministerstwo Zdrowia oraz WHO
Materiał : wymaz z nosogardzieli
Test COVID 19 Antygen wykrywa SARS-CoV-2 w próbkach wymazów z nosogardzieli. Test antygenowy pozwala na określenie aktywnego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 zarówno u pacjentów bezobjawowych, jak i pacjentów u których wystąpiły objawy. Wykazuje wysoką czułość już na samym początku zakażenia, jeszcze przed wytworzeniem pierwszych przeciwciał i może wykryć obecność wirusa zanim pojawią się pierwsze objawy COVID 19.
Cena badania: 120 zł czas (wynik tego samego dnia)
W związku z różnymi rodzajami testów w kierunku SARS-CoV-2 informujemy, że w przypadku zamiaru wykorzystania wyników testów SARS-CoV-2 do podróży międzynarodowej, Pacjent powinien samodzielnie zweryfikować wymogi linii lotniczej oraz kraju docelowej podróży i wykonać odpowiedni test. Dilab Sp. z o.o. wykonuje test antygenowy firmy ABBOTT Panbio Covid-19 Ag RAPID TEST DEVICE.
Jeżeli badanie potrzebne jest pacjentowi do wyjazdu za granicę to wyniki badań mogą być wydane w innym języku np. angielskim, niemieckim.
Przy zamówieniach grupowych istnieje możliwość negocjacji cen. Pacjenci na testy antygenowe rejestrowani są na konkretne godziny.
Istnieje możliwość pobierania materiału w zakładzie pracy.
Prosimy o rejestrację pod numerami telefonu: 15 642 70 79, 15 642 70 47
Przypominamy, że nasze laboratorium jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 11:00 oraz w soboty od 7:00 do 10:00.